HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

1989 yılında kalıp imalatı ile üretime başlamış olan firmamız kendini geliştirerek otomotiv sektörü başta olmak üzere her sektör için plastik enjeksiyon kalıpları ve metal enjeksiyon kalıpları alanında faaliyet göstermektedir.

Ayrca 1995 yılından itibaren otomotiv sektöründe ihtiyaç duyulan;

Z Rotlar, Koruyucu Kapaklar, Plastik Burçlar, Rotmili Takozları, Yağ Tutucu Contalar, Plastik Segmanlar, Diş Muhafazalar, Plastik Yataklar ve Toz Lastikleri üretimi yapmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede rotil sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

26 yılı aşan üretim serüveni boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.


ÇEVİK KALIP Plastik Otomotiv Yedek Parça İmalat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Olarak;

Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız gerekli teknik alt yapısını sürekli geliştirmektedir.

Bu amaç ile aşağıda belirlenen hususlar kalite politikamız olarak kabul edilmiştir.

• Üretimde zaman ve kaynak israfını önleyerek ürün maliyetlerini düşürmek.
• Çalışanların bireysel gelişimlerine olanak sağlamak.
• Çalışanların, ortakların ve tedarikçilerin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek ve hedeflerimizin gerçekleştirilmesinde katılımlarını sağlamak.
• Teknik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek faaliyetlerimiz sırasında çevrenin korunmasına, enerji tasarrufunun sağlanmasına önem vermek.
• Kalitede sürekliliğin sağlanması için gerekli kaynakları sağlamak

Yüksek kalite. uygun fiyat ve zamanlı sevkiyat prensibimizdir.